LEDWLA580XD6-XQ
LEDWLA580XD6-XQ
DigiKeys produktnummer
2170-LEDWLA580XD6-XQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LEDWLA580XD6-XQ
Beskrivning
VISION LIGHT - 580 MM LINEAR ARR
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stag White
Kategori
Färg
White
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Längd
24,551" (623,60mm)
Serie
Bredd
2,340" (59,44mm)
Förpackning
Box
Höjd
1,283" (32,60mm)
Artikelstatus
Aktiv
Längd - emitterande yta
22,835" (580,00mm)