EA5R1200XKQ
DigiKeys produktnummer
2170-EA5R1200XKQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EA5R1200XKQ
Beskrivning
EA5R1200XKQ EZ-ARRAY 5MM OPTICAL
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Optiska sensorer 15,748"-157,480" (400mm-4m) PNP
Kategori
Spänning - källa
12V-30V
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångskonfiguration
PNP
Serie
Ingångsskydd
IP65, IEC
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Basproduktens nummer
Avkänningsavstånd
15,748"-157,480" (400mm-4m)