A-USB30BM-30BM-050
DigiKeys produktnummer
123-A-USB30BM-30BM-050-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A-USB30BM-30BM-050
Beskrivning
CABLE B PLUG TO B PLUG 1.64'
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
USB 5Gbit/s (USB 3.0, USB 3.x Gen 1. Superspeed) Kabel B hane till B hane 1,64' (500,0mm) Avskärmad
Kategori
Överföringshastighet
5Gbit/s
Tillv.
Ledningsdimension
24 AWG, 30 AWG, 30 AWG
Förpackning
Påse
Skärmning
Avskärmad
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Konfiguration
Egenskaper
Dataöverföring och laddning
Längd
1,64' (500,0mm)