A-TB500-VJ08H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Phoenix Contact
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Phoenix Contact
I lager: 150
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 3
On Shore Technology Inc.
I lager: 0
On Shore Technology Inc.
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
Bilden för A-TB500-VJ08H är inte tillgänglig
A-TB500-VJ08H
DigiKeys produktnummer
A-TB500-VJ08H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A-TB500-VJ08H
Beskrivning
TERM BLK 8POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8 Kopplingsplintar - ledning till kort Vågrätt till kortet 0,197" (5,00mm) Genomgående hål
EDA-/CAD-modeller
A-TB500-VJ08H Modeller
Kategori
Monteringstyp
Genomgående hål
Tillverkare
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skruv - ökande burklämma
Serie
Egenskaper
Blockering (sida)
Förpackning
Bulk
Färg
Grön
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-105°C
Antal nivåer
1
Höljesmaterial
Termoplast
Positioner per nivå
8
Kontaktmaterial - plätering
Mässing
Stigning
0,197" (5,00mm)
Skruvmaterial - plätering
Stål - förzinkad
Hopkopplingsriktning
Vågrätt till kortet
Moment - skruv
0,4Nm (3,5 lb-in)
Ström
20 A
Skruvgänga
M3
Spänning
300 V