AHDS15A-KG-TAXB
AHDS15A-KG-TAXB
A-HDS15A-KG-TAXB
DigiKeys produktnummer
123-A-HDS15A-KG-TAXB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A-HDS15A-KG-TAXB
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Dornavstånd
0,350" (8,89mm)
Antal positioner
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal rader
3
Spänningsvärde
250V