Q8F3BZZRYG12E
Q8F3BZZRYG12E
Q8F3BZZRYG12E
DigiKeys produktnummer
679-2978-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q8F3BZZRYG12E
Beskrivning
LED PNL IND GRN/RED/YLW DIF 5MM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Grön, röd, gul Diffused 100° 12V grön, 12V röd, 12V gul 20mA grön, 20mA röd, 20mA gul Trådledare - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Ström
20mA grön, 20mA röd, 20mA gul
Tillverkare
APEM Inc.
Panelutskärningsform
Runt
Serie
Panelutskärningsdimensioner
0,31" (7,87mm)
Förpackning
Påse
Linsstorlek
5mm, T-1 3/4
Artikelstatus
Aktiv
Linstyp
Rund med plan topp
Typ
LED
Millicandela-märkning
10mcd grön, 15mcd röd, 6mcd gul
Lampfärg
Grön, röd, gul
Visningsvinkel
100°
Linstransparens
Diffused
Termineringstyp
Trådledare - 7,87" (200,00mm)
Klassificeringar
DC
Ingångsskydd
IP67
Spänning
12V grön, 12V röd, 12V gul