Q19P1CZZRYG12E
DigiKeys produktnummer
679-1767-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q19P1CZZRYG12E
Beskrivning
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Grön, röd, gul Diffused 60° 12V grön, 12V röd, 12V gul 20mA grön, 20mA röd, 20mA gul Snabbkontakt - 0,110" (2,8mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
Q19P1CZZRYG12E Modeller
Kategori
Ström
20mA grön, 20mA röd, 20mA gul
Tillverkare
APEM Inc.
Panelutskärningsform
Runt
Serie
Panelutskärningsdimensioner
0,75" (19,05mm)
Förpackning
Bulk
Linsstorlek
Diam. 10,00mm
Artikelstatus
Aktiv
Linstyp
Rund med välvd topp
Typ
LED
Millicandela-märkning
50mcd grön, 80mcd röd, 50mcd gul
Lampfärg
Grön, röd, gul
Visningsvinkel
60°
Linstransparens
Diffused
Termineringstyp
Snabbkontakt - 0,110" (2,8mm)
Klassificeringar
DC
Ingångsskydd
IP67
Spänning
12V grön, 12V röd, 12V gul