Q14P1CZZRYG24E
Q14P1CZZRYG24E
Q14P1CZZRYG24E
DigiKeys produktnummer
679-1670-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q14P1CZZRYG24E
Beskrivning
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Grön, röd, gul Diffused 100° 24V grön, 24V röd, 24V gul 20mA grön, 20mA röd, 20mA gul Snabbkontakt - 0,110" (2,8mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
Q14P1CZZRYG24E Modeller
Kategori
Ström
20mA grön, 20mA röd, 20mA gul
Panelutskärningsdimensioner
0,55" (13,97mm)
Förpackning
Bulk
Linsstorlek
Diam. 10,00mm
Artikelstatus
Aktiv
Linstyp
Rund med välvd topp
Typ
LED
Millicandela-märkning
50mcd grön, 80mcd röd, 50mcd gul
Lampfärg
Grön, röd, gul
Visningsvinkel
100°
Linstransparens
Diffused
Termineringstyp
Snabbkontakt - 0,110" (2,8mm)
Klassificeringar
DC
Ingångsskydd
IP67
Spänning
24V grön, 24V röd, 24V gul