Q14F1BYYRG12E-DI101
Q14F1BYYRG12E-DI101
DigiKeys produktnummer
679-Q14F1BYYRG12E-DI101-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q14F1BYYRG12E-DI101
Beskrivning
LED PNL IND GRN/RED DIFF 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Grön, röd Diffused 100° 12V grön, 12V röd 20mA grön, 20mA röd Lödögla
Kategori
Spänning
12V grön, 12V röd
Tillverkare
APEM Inc.
Ström
20mA grön, 20mA röd
Serie
Panelutskärningsform
Runt
Förpackning
Tråg
Panelutskärningsdimensioner
0,55" (14,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Linsstorlek
10mm, T-3 1/8