Q12-7P1CXXHG12E
DigiKeys produktnummer
679-4121-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q12-7P1CXXHG12E
Beskrivning
LED PNL IND GREEN DIFF 8MM SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Grön Diffused 12V 20mA Lödögla
Kategori
Spänning
12V
Tillverkare
APEM Inc.
Ström
20mA
Serie
Panelutskärningsform
Runt
Förpackning
Bulk
Panelutskärningsdimensioner
0,50" (12,70mm)
Artikelstatus
Aktiv
Linsstorlek
Diam. 8,00mm