Q12-7F5BXXHG12E
DigiKeys produktnummer
679-4131-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q12-7F5BXXHG12E
Beskrivning
LED PNL IND GREEN DIFF 8MM LEADS
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Grön Diffused 12V 20mA Trådledare - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Spänning
12V
Tillverkare
APEM Inc.
Ström
20mA
Serie
Panelutskärningsform
Runt
Förpackning
Bulk
Panelutskärningsdimensioner
0,50" (12,70mm)
Artikelstatus
Aktiv
Linsstorlek
Diam. 8,00mm
Typ
LED
Linstyp
Rund med plan topp
Lampfärg
Grön
Termineringstyp
Trådledare - 7,87" (200,00mm)