Q10F5ANZZRGB12ECA | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 679-Q10F5ANZZRGB12ECA-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | Q10F5ANZZRGB12ECA |
Beskrivning | LED PNL IND RGB DIFF 7.80MM LDS |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | LED Panelindikator Röd, grön, blå (RGB) Diffused 60° 12V 20mA röd, 20mA grön, 20mA blå Trådledare - 7,87" (200,00mm) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström 20mA röd, 20mA grön, 20mA blå |
Tillverkare APEM Inc. | Panelutskärningsform Runt |
Serie | Panelutskärningsdimensioner 0,394" (10,00mm) |
Förpackning Bulk | Linsstorlek Diam. 7,80mm |
Artikelstatus Aktiv | Linstyp Rund med plan topp |
Typ LED | Millicandela-märkning 330mcd röd, 750mcd grön, 150mcd blå |
Lampfärg Röd, grön, blå (RGB) | Visningsvinkel 60° |
Linsfärg Clear | Termineringstyp Trådledare - 7,87" (200,00mm) |
Linstransparens Diffused | Ingångsskydd IP67 |
Klassificeringar DC | Basproduktens nummer |
Spänning 12V |