2005V1-BK
DigiKeys produktnummer
2243-2005V1-BK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2005V1-BK
Beskrivning
SAF-D-GRID 2005V SERIES VERTICAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kraftmatningskontakter Kontakt, hanblad Panelmontering, snäppfäste
Kategori
Filtertyp
Ofiltrerad - kommersiell
Tillverkare
Anderson Power Products, Inc.
Brytarfunktioner
No Breaker/Switch
Serie
Inrymmer en säkring
Nej
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Panelmontering, snäppfäste
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
Lödmetall
Kontaktdonstyp
Kontakt, hanblad
Panelutskärningsdimensioner
Rektangulær - 19,89mm x 26,80mm
Strömklassning - Apparatingång
40A
Paneltjocklek
0,031" (0,79mm)