SM6S22CA-Q1
DigiKeys produktnummer
4530-SM6S22CA-Q1TR-ND - Remsa och spole (TR)
4530-SM6S22CA-Q1CT-ND - Remsbit (CT)
4530-SM6S22CA-Q1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM6S22CA-Q1
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO218AB
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35,5V Klämma 130A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-218AB
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
130A
Tillv.
Effekt - toppuls
4600W (4,6kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
22V
Inkapsling/låda
DO-218AB
Spänning - genombrott (min)
24,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,5V