MAX31180AUA/V+T
DigiKeys produktnummer
MAX31180AUA/V+T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAX31180AUA/V+T
Beskrivning
IC CLK GEN LOW JITTER 8USOP
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
IC 134MHz 1 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAX31180AUA/V+T Modeller
Kategori
Frekvens - max
134MHz
Tillverkare
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Delare/multiplikator
Nej/Ja
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Spänning - källa
3V-3,6V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Monteringstyp
Ytmontering
PLL
Ja
Grad
Automotive
Ingång
Klocka, Crystal
Godkännande
AEC-Q100
Utgång
Klocka
Inkapsling/låda
8-TSSOP, 8-MSOP (Bredd 0,118", 3,00mm)