MAX30034CUA+T
DigiKeys produktnummer
MAX30034CUA+TTR-ND - Remsa och spole (TR)
MAX30034CUA+TCT-ND - Remsbit (CT)
MAX30034CUA+TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAX30034CUA+T
Beskrivning
IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Överspänningsskydd/Transientskyddskretsar 10,3V Intern brytare 8-uMAX/uSOP
EDA-/CAD-modeller
MAX30034CUA+T Modeller
Kategori
Antal kretsar
4
Tillverkare
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
8-TSSOP, 8-MSOP (Bredd 0,118", 3,00mm)
Spänning - lås
10,3V