MAX22508EASA+T
DigiKeys produktnummer
175-MAX22508EASA+TTR-ND - Remsa och spole (TR)
175-MAX22508EASA+TCT-ND - Remsbit (CT)
175-MAX22508EASA+TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAX22508EASA+T
Beskrivning
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1/1 Sändtagare Full RS422, RS485 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
MAX22508EASA+T Modeller
Kategori
Mottagarhysteres
250 mV
Tillverkare
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Datahastighet
50Mbit/s
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Spänning - källa
3V-5,5V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Sändtagare
Monteringstyp
Ytmontering
Protokoll
RS422, RS485
Inkapsling/låda
8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)