V100P000A-680
DigiKeys produktnummer
475-V100P000A-680TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-V100P000A-680CT-ND - Remsbit (CT)
475-V100P000A-680DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V100P000A-680
Beskrivning
BIDOSVISUALIZATIONVCSV100P000A-6
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Laserdioder 680nm 5,5mW 2,4V 10mA Modul
Kategori
Våglängd
680nm
Tillverkare
ams-OSRAM USA INC.
Spänning - ingång
2,4V
Serie
Strömklassning (Ampere)
10mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Effekt (Watt)
5,5mW