LW T6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18
DigiKeys produktnummer
475-LWT6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LWT6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-LWT6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LW T6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18
Beskrivning
LED WHITE DIFFUSED 2PLCC SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White LED-indikation - diskret 3V 2-PLCC
Kategori
Linsstorlek
Diam. 2,40mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3V
Serie
Ström - test
20mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Inkapsling/låda
2-PLCC
Linsfärg
Gul
Leverantörens enhetsförpackning
Linstransparens
Diffused
Storlek/dimension
L 3,20 x B 2,80mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
2,10mm