LW MVSG-AYBZ-FK0PN0-Z486-20-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LWMVSG-AYBZ-FK0PN0-Z486-20-R18-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LWMVSG-AYBZ-FK0PN0-Z486-20-R18-ZCT-ND - Remsbit (CT)
475-LWMVSG-AYBZ-FK0PN0-Z486-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED WHITE DIFFUSED SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White LED-indikation - diskret 3,05V 2-SMD, J-Lead
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,05V
Tillv.
Ström - test
20mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
Linstransparens
Diffused
Storlek/dimension
L 2,00 x B 1,80mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
1,40mm
Linstyp
Oval med plan topp
Basproduktens nummer
Linsstorlek
1,70mm x 1,55mm