LUW W5AM-KZLY-6P7R-0-350-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LUWW5AM-KZLY-6P7R-0-350-R18-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LUW W5AM-KZLY-6P7R-0-350-R18-Z
Beskrivning
LED GOLDEN DRAGON COOL WHT 2SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning Golden DRAGON® Plus Vit, kall 6000K 3,2V 350mA 170° 2-SMD, måsvingestift, exponerad kontaktyta
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
111 lm/W
Tillv.
Ström - max
1A
Serie
Visningsvinkel
170°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
2-SMD, måsvingestift, exponerad kontaktyta
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD
CCT (K)
6000K
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,236" (7,00 x 6,00mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
124lm (97lm-150lm)
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Ström - test
350mA
Termisk resistans för inkapsling
6,5°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,2V