LUW JLSH.01-7B6C-I4Q7-1-20-R18
DigiKeys produktnummer
475-LUWJLSH.01-7B6C-I4Q7-1-20-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LUWJLSH.01-7B6C-I4Q7-1-20-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-LUWJLSH.01-7B6C-I4Q7-1-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LUW JLSH.01-7B6C-I4Q7-1-20-R18
Beskrivning
LED WHITE 3014 SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White LED-indikation - diskret 2,7V 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LUW JLSH.01-7B6C-I4Q7-1-20-R18 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,7V
Tillv.
Ström - test
20mA
Serie
Visningsvinkel
110°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
Linsfärg
Gul
Storlek/dimension
L 2,75 x B 1,40mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
0,80mm