LS M67K-J2L1-1-0-2-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LSM67K-J2L1-1-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LSM67K-J2L1-1-ZCT-ND - Remsbit (CT)
475-LSM67K-J2L1-1-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LS M67K-J2L1-1-0-2-R18-Z
Beskrivning
LED RED CLEAR SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 630nm LED-indikation - diskret 1,8V 2-SMD, J-Lead
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
1,8V
Tillv.
Ström - test
2mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Våglängd - dominant
Färg
Våglängd - topp
643nm
Konfiguration
Standard
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Linsfärg
Färglös
Leverantörens enhetsförpackning
Linstransparens
Clear
Storlek/dimension
L 2,00 x B 1,40mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
1,40mm
Linstyp
Rektangulär med plan topp
Basproduktens nummer
Linsstorlek
1,50mm x 1,00mm