LS H9PP-HYJY-1-1-350-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LSH9PP-HYJY-1-1-350-R18-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LSH9PP-HYJY-1-1-350-R18-ZCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LS H9PP-HYJY-1-1-350-R18-Z
Beskrivning
LED OSLON BLK FLAT RED 633NM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg OSLON® Black Flat Röd 633nm (627nm-639nm) 1515 (metrisk 3838)
Kategori
Ljusflöde vid ström/temperatur
47lm (33lm-61lm)
Tillv.
Temperatur - test
25°C
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1515 (metrisk 3838)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Våglängd
633nm (627nm-639nm)
Storlek/dimension
L 0,148" x B 0,148" (3,75 x 3,75mm)
Ström - test
350mA
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,15V
Termisk resistans för inkapsling
6,5°C/W
Lumen/Watt @ ström - test
62 lm/W
Basproduktens nummer
Ström - max
1A