LR T67F.01-U2AA-1-3A4B-20-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LRT67F.01-U2AA-1-3A4B-20-R18-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LRT67F.01-U2AA-1-3A4B-20-R18-ZCT-ND - Remsbit (CT)
475-LRT67F.01-U2AA-1-3A4B-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 625nm LED-indikation - diskret 2,05V 2-PLCC
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,05V
Tillv.
Ström - test
20mA
Våglängd - topp
634nm
Storlek/dimension
L 3,20 x B 1,30mm
Höjd (max)
2,10mm
Linsstorlek
Diam. 2,40mm