LO P476-R2T1-24-0-20-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LOP476-R2T1-24-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LOP476-R2T1-24-ZCT-ND - Remsbit (CT)
475-LOP476-R2T1-24-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LO P476-R2T1-24-0-20-R18-Z
Beskrivning
LED ORANGE CLEAR SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Orange 606nm LED-indikation - diskret 2V 2-SMD, flata ledningar
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2V
Tillv.
Ström - test
20mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Våglängd - dominant
Färg
Våglängd - topp
610nm
Konfiguration
Standard
Inkapsling/låda
2-SMD, flata ledningar
Linsfärg
Färglös
Leverantörens enhetsförpackning
Linstransparens
Clear
Storlek/dimension
L 3,40 x B 1,90mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
0,88mm
Linstyp
Rund med plan topp
Basproduktens nummer
Linsstorlek
Diam. 1,60mm