LD MVSG-JGLH-46-1-20-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LDMVSG-JGLH-46-1TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LDMVSG-JGLH-46-1CT-ND - Remsbit (CT)
475-LDMVSG-JGLH-46-1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LD MVSG-JGLH-46-1-20-R18-Z
Beskrivning
LED MINI TOPLED BLUE 459NM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg Mini TOPLED Blue 459nm (453nm-465nm) 2-SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LD MVSG-JGLH-46-1-20-R18-Z Modeller
Kategori
Temperatur - test
25°C
Tillv.
Visningsvinkel
120°
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Färg
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,071" (2,00 x 1,80mm)
Våglängd
459nm (453nm-465nm)
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)
Ström - test
20mA
Termisk resistans för inkapsling
430°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,05V
Basproduktens nummer
Ström - max
30mA