KW DSLP31.CC-GXHX-4J8K-Z444-60-R18
DigiKeys produktnummer
475-KWDSLP31.CC-GXHX-4J8K-Z444-60-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-KWDSLP31.CC-GXHX-4J8K-Z444-60-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-KWDSLP31.CC-GXHX-4J8K-Z444-60-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED WHITE/NEUTRAL DIFF 1212 SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Vit, neutral LED-indikation - diskret 2,9V 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Ström - test
60mA
Tillv.
Visningsvinkel
120°
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q102
Färg
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Linsfärg
Gul
Leverantörens enhetsförpackning
Linstransparens
Diffused
Storlek/dimension
L 3,00 x B 3,00mm
Linstyp
Oval med plan topp
Höjd (max)
0,75mm
Linsstorlek
2,60mm
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,9V