KW DELSS2.RA-AXBZ-FK3PM3-2686-20-R18 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | KW DELSS2.RA-AXBZ-FK3PM3-2686-20-R18 |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | White LED-indikation - diskret 3,1V 2-SMD, flata ledningar |
Datablad | Datablad |
Kategori | Linsstorlek 1,23mm x 0,60mm |
Tillv. | Spänning - fram (Vf) (Typ) 3,1V |
Serie | Ström - test 20mA |
Millicandela-märkning | Storlek/dimension L 1,40 x B 0,80mm |
Linstyp Oval med plan topp | Höjd (max) 0,70mm |