KW DELSS2.RA-AXBZ-FK0PM0-2686-20-R18
DigiKeys produktnummer
475-KWDELSS2.RA-AXBZ-FK0PM0-2686-20-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-KWDELSS2.RA-AXBZ-FK0PM0-2686-20-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-KWDELSS2.RA-AXBZ-FK0PM0-2686-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED WHITE DIFFUSED SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White LED-indikation - diskret 3,1V 2-SMD, flata ledningar
Kategori
Linsstorlek
1,23mm x 0,60mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,1V
Serie
Ström - test
20mA
Linstransparens
Diffused
Storlek/dimension
L 1,40 x B 0,80mm
Linstyp
Oval med plan topp
Höjd (max)
0,70mm