KB DELPS2.12-JGKH-24-U515-0.5-R18
DigiKeys produktnummer
475-KBDELPS2.12-JGKH-24-U515-0.5-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-KBDELPS2.12-JGKH-24-U515-0.5-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-KBDELPS2.12-JGKH-24-U515-0.5-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED BLUE CLEAR SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Blue 466nm LED-indikation - diskret 2,6V 2-SMD, flata ledningar
Kategori
Ström - test
0,5mA
Tillv.
Visningsvinkel
120°
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Våglängd - dominant
Artikelstatus
Aktiv
Våglängd - topp
461nm
Färg
Grad
Automotive
Linsfärg
Färglös
Godkännande
AEC-Q102
Linstransparens
Clear
Inkapsling/låda
2-SMD, flata ledningar
Millicandela-märkning
Leverantörens enhetsförpackning
Linstyp
Oval med plan topp
Storlek/dimension
L 1,40 x B 0,80mm
Linsstorlek
1,23mm x 0,60mm
Höjd (max)
0,70mm
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,6V