GY CSHPM1.23-KQKS-36-0-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-GYCSHPM1.23-KQKS-36-0-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GYCSHPM1.23-KQKS-36-0-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GYCSHPM1.23-KQKS-36-0-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GY CSHPM1.23-KQKS-36-0-350-R18
Beskrivning
LED OSLON SSL150 YLW 590NM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg OSLON® SSL 150 Gul 590nm (583nm-595nm) 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Ljusflöde vid ström/temperatur
82lm (76lm-97lm)
Tillv.
Temperatur - test
25°C
Serie
Visningsvinkel
150°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Våglängd
590nm (583nm-595nm)
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Ström - test
350mA
Höjd - monterad (max)
0,063" (1,59mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,2V
Termisk resistans för inkapsling
4,1°C/W
Lumen/Watt @ ström - test
106 lm/W
Basproduktens nummer
Ström - max
1A