GW VJLPL1.EM-LXL3-XX53-1-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-GWVJLPL1.EM-LXL3-XX53-1-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWVJLPL1.EM-LXL3-XX53-1-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWVJLPL1.EM-LXL3-XX53-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSLON PURE 1414 WHT 5000K
Detaljerad beskrivning
LED-belysning null Vit, kall 5000K 2,8V 350mA 120° 0505 (metrisk 1313)
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
158 lm/W
Tillv.
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Serie
Ström - max
1A
0505 (metrisk 1313)
CCT (K)
5000K
Storlek/dimension
L 0,055" x B 0,055" (1,40 x 1,40mm)
Flöde @ 85°C, ström - test
155lm (140lm-170lm)
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)
Ström - test
350mA
Termisk resistans för inkapsling
5,7°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,8V