GW QTLTS1.EM-H5J1-XX53-1-65-R33 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
ams-OSRAM USA INC.
I lager: 0
Datablad
LED-belysning OSCONIQ® E 2835 Vit, kall 5000K 2,7V 65mA 120° 1113 (metrisk 2835)
GW QTLTS1.EM-H5J1-XX53-1-65-R33
DigiKeys produktnummer
475-GWQTLTS1.EM-H5J1-XX53-1-65-R33TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWQTLTS1.EM-H5J1-XX53-1-65-R33CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSCONIQ COOL WHT 5000K 2835
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
250mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
1113 (metrisk 2835)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
2835
CCT (K)
5000K
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
41lm (typ)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Ström - test
65mA
Termisk resistans för inkapsling
11°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,7V