GW QSLPS1.CM-K4LV-XX56-79-1-150-R18
DigiKeys produktnummer
475-GWQSLPS1.CM-K4LV-XX56-79-1-150-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWQSLPS1.CM-K4LV-XX56-79-1-150-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWQSLPS1.CM-K4LV-XX56-79-1-150-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Detaljerad beskrivning
LED-belysning null Vit, varm 3500K 6,15V 150mA 120° 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
139 lm/W
Ström - max
200mA
CCT (K)
3500K
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Flöde @ 25°C, ström - test
128lm (120lm-135lm)
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Ström - test
150mA
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
6,15V
Termisk resistans för inkapsling
14°C/W