GW Q9LR34.PM-M3N2-XX57-1-45-R18
DigiKeys produktnummer
475-GWQ9LR34.PM-M3N2-XX57-1-45-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWQ9LR34.PM-M3N2-XX57-1-45-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWQ9LR34.PM-M3N2-XX57-1-45-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSCONIQ WARM WHT 3000K 2020
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning OSCONIQ® S 5050 Vit, varm 3000K 22,1V 45mA 120° 2020 (metrisk 5050)
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
265mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2020 (metrisk 5050)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
2020
CCT (K)
3000K
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
250lm (200lm-300lm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Ström - test
45mA
Termisk resistans för inkapsling
1,5°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
22,1V