GW PSLR32.EM-JPJR-XX58-1-120-R18
DigiKeys produktnummer
475-GWPSLR32.EM-JPJR-XX58-1-120-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWPSLR32.EM-JPJR-XX58-1-120-R18CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED DURIS S5 WARM WHT 2700K SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning DURIS® S 5 Vit, varm 2700K 2,85V 120mA 120° 1212 (metrisk 3030)
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
400mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
CCT (K)
2700K
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
51lm (45lm-56lm)
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)
Ström - test
120mA
Termisk resistans för inkapsling
17°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,85V