GW P9LT32.EM-PSPU-XX53-1-750-R18
DigiKeys produktnummer
475-GWP9LT32.EM-PSPU-XX53-1-750-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWP9LT32.EM-PSPU-XX53-1-750-R18CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED DURIS S8 COOL WHT 5000K SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning DURIS® S 8 Vit, kall 5000K 6,2V 750mA 120° 2020 (metrisk 5050)
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
137 lm/W
Tillv.
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Serie
Ström - max
1A
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
2020 (metrisk 5050)
CCT (K)
5000K
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Flöde @ 25°C, ström - test
637lm (563lm-710lm)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Ström - test
750mA
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
6,2V
Termisk resistans för inkapsling
3,7°C/W