GW P9LT31.EM-PSPU-XX52-1-150-R18
DigiKeys produktnummer
475-GWP9LT31.EM-PSPU-XX52-1-150-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWP9LT31.EM-PSPU-XX52-1-150-R18CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED DURIS S8 COOL WHT 5700K SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning DURIS® S 8 Vit, kall 5700K 31V 150mA 120° 2020 (metrisk 5050)
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
137 lm/W
Ström - max
200mA
Artikelstatus
Föråldrad
CCT (K)
5700K
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Flöde @ 25°C, ström - test
637lm (563lm-710lm)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Ström - test
150mA
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
31V
Termisk resistans för inkapsling
4,1°C/W