GW P9LR35.PM-M4M8-XX53-1-180-R18
DigiKeys produktnummer
475-GWP9LR35.PM-M4M8-XX53-1-180-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWP9LR35.PM-M4M8-XX53-1-180-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWP9LR35.PM-M4M8-XX53-1-180-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED DURIS S8 COOL WHT 5000K 2020
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning DURIS® S 8 Vit, kall 5000K 5,5V 180mA 120° 2020 (metrisk 5050)
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
800mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Inkapsling/låda
2020 (metrisk 5050)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
2020
CCT (K)
5000K
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
235lm (210lm-260lm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Ström - test
180mA
Termisk resistans för inkapsling
1,5°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
5,5V