GW JTLMS3.GM-G6GV-XX52-1-60-R33 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
ams-OSRAM USA INC.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
ams-OSRAM USA INC.
I lager: 0
Datablad
Bilden för GW JTLMS3.GM-G6GV-XX52-1-60-R33 är inte tillgänglig
GW JTLMS3.GM-G6GV-XX52-1-60-R33
DigiKeys produktnummer
475-GWJTLMS3.GM-G6GV-XX52-1-60-R33TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning DURIS® E 2835 White 2,95V 60mA 120° 2-SMD, utan ledning
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
90mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD
Flöde @ 25°C, ström - test
23lm (20lm-26lm)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,108" (3,50 x 2,74mm)
Ström - test
60mA
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,83mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,95V
Termisk resistans för inkapsling
49°C/W