GW JTLMS3.EM-G9H1-XX51-1-60-R33
DigiKeys produktnummer
475-GWJTLMS3.EM-G9H1-XX51-1-60-R33TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWJTLMS3.EM-G9H1-XX51-1-60-R33CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWJTLMS3.EM-G9H1-XX51-1-60-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
Detaljerad beskrivning
LED-belysning DURIS® E 2835 Vit, kall 6500K 5-Stegs MacAdam-ellips 3,15V 60mA 120° 2-SMD, utan ledning
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
143 lm/W
Ström - max
90mA
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
CCT (K)
6500K 5-Stegs MacAdam-ellips
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD
Flöde @ 25°C, ström - test
27lm (24lm-30lm)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,108" (3,50 x 2,74mm)
Ström - test
60mA
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,83mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,15V
Termisk resistans för inkapsling
60°C/W