GW CSHPM1.EM-KULQ-A939-1-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-GWCSHPM1.EM-KULQ-A939-1-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWCSHPM1.EM-KULQ-A939-1-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWCSHPM1.EM-KULQ-A939-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSLON WARM WHT 2500K SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning OSLON® SSL 150 Vit, varm 2500K 2,85V 350mA 150° 1212 (metrisk 3030)
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
1,3A
Artikelstatus
Föråldrad
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
CCT (K)
2500K
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Flöde @ 85°C, ström - test
117lm (104lm-130lm)
Höjd - monterad (max)
0,062" (1,58mm)
Ström - test
350mA
Termisk resistans för inkapsling
4,2°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,85V