Bilden för GF PUSRA3.25-T2T4-1-1-700-R33 är inte tillgänglig
GF PUSRA3.25-T2T4-1-1-700-R33
DigiKeys produktnummer
475-GFPUSRA3.25-T2T4-1-1-700-R33TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GFPUSRA3.25-T2T4-1-1-700-R33CT-ND - Remsbit (CT)
475-GFPUSRA3.25-T2T4-1-1-700-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GF PUSRA3.25-T2T4-1-1-700-R33
Beskrivning
GF PUSRA3.25-T2T4-1-1-700-R33
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg OSCONIQ® P 3737 Röd 3-SMD, utan ledning
Kategori
Ljusflöde vid ström/temperatur
914mW (865mW-963mW)
Tillv.
Temperatur - test
85°C
Serie
Visningsvinkel
125°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
3-SMD, utan ledning
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
3-SMD
Ström - test
700mA
Storlek/dimension
L 0,146" x B 0,146" (3,70 x 3,70mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
1,7V
Höjd - monterad (max)
0,097" (2,46mm)
Ström - max
2,8A