GA PSLM31.23-GQGS-23-1-100-R18
DigiKeys produktnummer
475-GAPSLM31.23-GQGS-23-1-100-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GAPSLM31.23-GQGS-23-1-100-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GAPSLM31.23-GQGS-23-1-100-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA PSLM31.23-GQGS-23-1-100-R18
Beskrivning
LED DURIS S5 AMBER 617NM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg DURIS® S 5 Amber 617nm (typ) 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Ström - max
200mA
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
22lm (19lm-24lm)
Serie
Temperatur - test
25°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Våglängd
617nm (typ)
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Ström - test
100mA
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,11V
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)