BLS9G3135L-115U
DigiKeys produktnummer
1603-BLS9G3135L-115U-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLS9G3135L-115U
Beskrivning
RF MOSFET LDMOS 50V CDFM2
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Mosfet 50 V 600 mA 3,1GHz-3,5GHz 11dB 115W CDFM2
Kategori
Ström - test
600 mA
Tillverkare
Ampleon USA Inc.
Effekt - utgång
115W
Förpackning
Tråg
Spänning - märkt
28 V
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Teknologi
LDMOS
Inkapsling/låda
SOT-1135A
Frekvens
3,1GHz-3,5GHz
Leverantörens enhetsförpackning
CDFM2
Förstärkning
11dB
Basproduktens nummer
Spänning - test
50 V