BLA9H0912L-1200PU
DigiKeys produktnummer
1603-1189-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLA9H0912L-1200PU
Beskrivning
RF MOSFET LDMOS 50V SOT539A
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Mosfet 50 V 75 mA 960MHz-1,215GHz 19dB 1200W SOT539A
Kategori
Strömklassning (Ampere)
2,8µA
Tillverkare
Ampleon USA Inc.
Ström - test
75 mA
Förpackning
Tråg
Effekt - utgång
1200W
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - märkt
106 V
Teknologi
LDMOS
Monteringstyp
Chassimontering
Frekvens
960MHz-1,215GHz
Inkapsling/låda
SOT-539A
Förstärkning
19dB
Leverantörens enhetsförpackning
SOT539A
Spänning - test
50 V