LMR-500-UF
DigiKeys produktnummer
1946-LMR-500-UF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMR-500-UF
Beskrivning
LMR-500 CABLE/STRANDED CENTER CO
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Koaxial Kabel 50 Ohms
Kategori
Impedans
50 Ohms
Tillverkare
Amphenol Times Microwave Systems
Mantelfärg
Svart
Serie
Ledarmaterial
Koppar, bar
Förpackning
Spole
Dielektriskt material
Skumpolyetylen (FPE)
Artikelstatus
Aktiv
Dielektrisk diameter
0,370" (9,40mm)
Kabeltyp
Koaxial
Skärmmaterial
Aluminum; koppar, förtennad
Mantelmaterial (isolering)
Termoplastisk elastomer (TPE)
VoP, utbredningshastighet
85.0
Manteldiameter (isolering)
0,500" (12,70mm)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C