LMR-400-75-FR
DigiKeys produktnummer
1946-LMR-400-75-FR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMR-400-75-FR
Beskrivning
LMR-400 W/NON-HALOGEN JKT, 75 OH
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Koaxial Kabel 75 Ohms
Kategori
Impedans
75 Ohms
Tillverkare
Amphenol Times Microwave Systems
Mantelfärg
Svart
Serie
Egenskaper
Brandhämmande
Förpackning
Spole
Ledarmaterial
Koppar, bar
Artikelstatus
Aktiv
Dielektriskt material
Skumpolyetylen (FPE)
Kabeltyp
Koaxial
Dielektrisk diameter
0,285" (7,24mm)
Ledarkardel
Solid
Skärmmaterial
Aluminum; koppar, förtennad
Mantelmaterial (isolering)
Polyeten (PE)
VoP, utbredningshastighet
85.0
Manteldiameter (isolering)
0,405" (10,29mm)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C