LMR-195-FR-PVC
DigiKeys produktnummer
1946-LMR-195-FR-PVC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMR-195-FR-PVC
Beskrivning
CMR/MPR (PCC-FT4), BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Koaxial (stigarledning) Kabel 50 Ohms
Kategori
Impedans
50 Ohms
Tillverkare
Amphenol Times Microwave Systems
Mantelfärg
Svart
Serie
Egenskaper
Brandhämmande
Förpackning
Spole
Ledarmaterial
Koppar, bar
Artikelstatus
Aktiv
Dielektriskt material
Skumpolyetylen (FPE)
Kabeltyp
Koaxial (stigarledning)
Dielektrisk diameter
0,110" (2,79mm)
Ledarkardel
Solid
Skärmmaterial
Aluminum; koppar, förtennad
Mantelmaterial (isolering)
Polyvinylklorid (PVC), stigarledning
VoP, utbredningshastighet
80.0
Manteldiameter (isolering)
0,195" (4,95mm)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C